Etkinlik Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Hedef Pazar Tespiti, Uluslararası Pazarda Müşteri Bulma ve Satış (Online Eğitim – 1. Gün)

17 Eylül @ 14:00 - 17:00

Sayın üyemiz;

Eğitime katılacak üyelerin, ihracat çabalarını yönlendirebilecekleri en uygun, katma değeri en yüksek pazarları ve bu pazarlardaki potansiyel alıcı firmaları tespiti konusunda uygulama  kabiliyetlerinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Firmalar ürünleri için pazar araştırması yapacak. Ürünlerini dünya üzerinde en çok ithal eden ülkeleri tespit edecek. Ürünlerini Türkiye’nin en fazla hangi ülkelere sattığını belirleyecek. Hangi pazarlarda rekabetin daha yoğun hangilerinde daha zayıf olabileceği hakkında öngörü sahibi olacak. Ürünleri için hedef pazarlar tespit edecek.

Hedef pazarların derinlemesine araştırılması için hangi kaynaklardan faydalanabileceklerini görecek. Hedef pazarlardaki binlerce potansiyel alıcı firmaya ulaşmak için kullanılacak kaynakları öğrenecek.

Kimler Katılmalı: Dış ticarete yeni başlayacak olan ya da ihracat yapan fakat farklı teknik sebeplerden dolayı potansiyelinin altında kalan firmaların; dış ticaret satış, pazarlama, operasyon süreçlerinden sorumlu çalışanları ile orta ve üst düzey yöneticileri.

Teknik Gereksinimler: Katılımcıların bilgisayarlarında Zoom uygulaması yüklü olması ve uygulama içi kayıt olmaları gerekmektedir.

Eğitim içeriğini görmek için lütfen tıklayınız.

Eğitmen: Murat ODACI

 

Not: Kontenjan sınırlı olup, katılacak üyelerimizin aşağıda bulunan online başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Eğitim için katılım linki, eğitim günü formda belirtilen e-posta adreslerine yönlendirilecektir.

 

Online Başvuru Formu

Detaylar

Tarih:
17 Eylül
Saat:
14:00 - 17:00
Etkinlik Kategori: