Etkinlik Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Ege İhracat Buluşmaları: Torbalı Etkinliği

19 Haziran 2023 @ 16:00 - 19:00

Sayın Üyemiz,

Odamız ev sahipliğinde, Ege İhracatçı Birliği ve Ekonomi Gazetesi organizasyonunda 19 Haziran 2023 Pazartesi günü saat 16:00’da “Ege İhracat Buluşmaları-Torbalı” etkinliği düzenlenecektir.

Ülkemiz ve bölgemiz ihracatının sorunlarının dile getirileceği, ihracatta rekabetin sürdürülebilirliği, ihracatın geleceği ve geliştirilmesi adına atılması gereken adımların tartışılacağı, ülkemiz ve Dünya ekonomisinin durumu, Rusya-Ukrayna çatışmasının ihracatımıza etkilerinin masaya yatırılacağı etkinlikte, önümüzdeki dönemde ekonomimize ilişkin beklentiler hakkında bilgilendirme yapılacak ve etkinlik sonunda soru-cevap oturumu gerçekleştirilecektir.

Açılış Konuşmalarını; Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak ESKİNAZİ ve Yönetim Kurulu Başkanımız Abdulvahap Olgun’un yapacağı, Oturum Moderatörlüğünü Ekonomi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Handan Sema CEYLAN’ın üstleneceği etkinlikte, Eximbank Ege Bölge Müdürü Gülom TİMURHAN Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan GÜLDAĞ, Genel Koordinatörü Vahap MUNYAR ve Yayın Kurulu Başkanı Şeref OĞUZ panelist olarak katılım sağlayacaktır.

Bu çerçevede; bahse konu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin https://l24.im/9ar3Z linki üzerinden kayıt yaptırmaları beklenmektedir. Ayrıca, katılım formu üzerinden merak ettiğiniz konu başlıklarını tarafımıza iletebilirsiniz.

Bilgilerinize sunulur.

Detaylar

Tarih:
19 Haziran 2023
Saat:
16:00 - 19:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, ,

Mekan

Adnan Öztaş Toplantı Salonu
Torbalı Mh, Aydın Cd. No:74, 35860 Torbalı
İzmir, 35860 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0232 856 13 34
Website:
https://www.torbalito.org.tr