e-oda’dan alınan belgelerde indirim imkanı!

e-oda’dan alınan belgelerde indirim imkanı!

Sayın Üyemiz,

Siz değerli üyelerimize sunduğumuz Online hizmet kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Pandemi döneminde üyelerimizin yaşanılan sıkıntıları azaltmak için başlattığımız E-ODA girişimi ile firmalarımızın odamızdan temin ettiği tüm belgeleri online bir şekilde ulaşmasını sağladık. Üyelerimiz e- oda aracılığıyla; Kayıt Sureti (Faaliyet Belgesi), İngilizce Kayıt Sureti (Faaliyet Belgesi), İhale Durum Belgesi ve İngilizce İhale Durum Belgesi alabilmektedir.

Yeni başlattığımız çalışma ile birlikte, e-oda aracılığıyla alınan tüm belgelerden sadece 25 TL hizmet ücreti alınacaktır. Böylelikle; belgelerinizi 7/24 ve e-imzalı olarak temin edebilirsiniz.

 

E-ODA’YI NASIL KAYIT YAPTIRABİLİRİM?

Sisteme yeni üye olacak bir kullanıcı üye giriş ekranı altındaki «Üye olmak için tıklayınız» linki ile üye olma ekranına ulaşılır.

Oda Seçimi, Vergi No, Oda Sicil No ve üye firma yetkililerinden birinin TC Kimlik No bilgileri girilir.

Bilgileri TOBB.NET sistemi üzerinden doğrulandıktan sonra ilgili üye için tanımlı Cep telefonlarının maskeli hali listelenir.

Listeden seçilen telefona şifre bilgisi SMS ile gönderilir.

Bir oda üyesinin sisteme üye olabilmesi için TOBB.NET sistemindeki yetkililerinden herhangi birisinin geçerli bir cep telefonu olması gereklidir.

 

E-ODA’YI NASIL KULLANABİLİRİM?

E-Oda’nın kullanım mekanizması çok kolaydır. Üye kaydı yapılan firma yetkilisi https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/firma-index.jsp adresinden sisteme giriş yapabilir.

Kullanım kılavuzunun detaylı anlatımı için Kullanım Klavuzunu indiriniz.