Devlet Destekleri Eğitimi

Devlet Destekleri Eğitimi

Sayın Üyemiz,

Ekte bir örneği sunulan ilgi yazıda, 5-6-7 Eylül 2023 tarihlerinde Ticaret Bakanlığı tarafından İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programının 1000 kişilik kontenjan sınırı ile çevrimiçi olarak gerçekleştirileceği açıklanmış olup, programa katılmak isteyenlerin 1 Eylül 2023 tarihi saat 12.00’ye kadar yazıda verilen kayıt linki üzerinden kayıt yaptırabileceği bildirilmiştir.

Türkiye’deki tüm iş çevrelerinin genel katılımına açık olarak, Ticaret Bakanlığınca ekte yer alan program akışı çerçevesinde 5-6-7 Eylül tarihlerinde çevrimiçi bir eğitim gerçekleştirilecektir. Programa katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin 1 Eylül 2023 tarihi saat 12.00’ye kadar aşağıda yer alan kayıt linkinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Kontenjan 1000 kişi ile sınırlı olup,
kontenjan dolduğunda sistem otomatik olarak kapanmaktadır. Başvuru yapan katılımcıların mail adreslerine 4 Eylül 2023 tarihinde çevrimiçi katılım linki gönderilecektir. Başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir. E-posta adreslerinde hata olması durumunda katılım linki iletilememektedir.

Kayıt Linki: https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/

EK 1: Ticaret Bakanlığı’ndan alınan yazı
EK 2: Eğitim Programı Akışı (1 sayfa)

Saygılarımızla,
Torbalı Ticaret Odası