Etkinlik Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Power BI Temel Eğitim

12 Şubat @ 09:30 - 17:00

Ücretsiz

Sayın üyemiz;

Microsoft Power BI, verileri daha hızlı, etkili ve daha iyi bir anlayışla görselleştirme ve analiz etmeyi sağlayan bulut-tabanlı bir iş analizi servisidir. Kullanımı kolay dashboard’lar, etkileşimli raporlar ve verileri hayata getiren merak uyandıran görselleştirmeler aracılığıyla kullanıcıları çeşitli verilere bağlar. Odamızda tam gün sürecek bu eğitimimizde, Power BI Desktop’un görsel panoları kullanımı ile temel satış analizi ve karşılaştırma raporlarını hazırlayarak ham verileri en doğru şekilde işleme becerisini siz değerli üyelerimize kazandırılacaktır.

Kimler Katılmalı: Power BI platformunun önemli her aşaması hakkında bilgi sahibi olmak, PowerBI Desktop ile temel veri modelleme, rapor tasarlama, bulut servisi, dashboard oluşturma, PowerBI mobil uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmak ve şirket raporlama ortamını hızlı bir şekilde PowerBI ile çözmek isteyen tüm kullanıcılar.

Teknik Gereksinimler: Katılımcıların bilgisayarlarında Excel 2010 ve üzeri PowerBI uygulamaları yüklü olmalıdır. PowerBI desktop uygulamasını ücretsiz olarak Microsoft’un sitesinden (https://powerbi.microsoft.com/tr-tr/desktop/) temin edebilirsiniz. Eğitimde kullanılacak veriler ve dosyalar, kesin kayıt yaptırmış kullanıcılara eğitim öncesinde gönderilecektir.

Eğitim içeriğini görmek için lütfen tıklayınız.

Konuşmacılar: Gamze KAHYA

 

Kayıt için; 0536 328 22 30 – Berkay Öztimur
Online kayıt için lütfen tıklayınız.

Not: Kontenjan sınırlıdır. Eğitime katılacaklar için eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Detaylar

Tarih:
12 Şubat
Saat:
09:30 - 17:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:

Mekan

Adnan Öztaş Toplantı Salonu
Torbalı Mh, Aydın Cd. No:74, 35860 Torbalı
İzmir, 35860 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0232 856 13 34
Website:
https://www.torbalito.org.tr