Cam ve Enerji Verimliliği Bilgilendirme Toplantısı

Cam ve Enerji Verimliliği Bilgilendirme Toplantısı

Isıcam ile daha iyi bir ısı yalıtımı seviyesine ulaşma hedefi, Şişecam Düzcam’ı, daha etkin yalıtım ve dolayısıyla daha fazla enerji tasarrufu sağlayacak, standart camın şeffaflığına sahip Low-E kaplamalı camlar ile üretilen yüksek performanslı yalıtım cam üniteleri Isıcam S ve Isıcam K’u geliştirmeye yöneltmiştir.

Isıcam markası, her geçen gün büyüyen ve etki alanı genişleyen katma değerli yeni ürünleri sayesinde tüketici yaşamına değer katmakta, sağlıklı iç mekânlarda kullanıcıların gün ışığının keyfini sürerek enerji tasarrufu yapmasını sağlarken, toplumun yaşam kalitesini artırmaktadır.

Isıcam ürünlerinin kullanımı, yazın güneş ısısı girişini %40 azaltarak, klima kullanımından doğan elektrik masraflarından tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Isıcam S, bünyesindeki Low-E kaplamalı cam sayesinde, Isıcam’a göre ısı kayıplarını %50 azaltarak yakıt masraflarından tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Bu hususta aşağıdaki konu başlıkların ele alınacağı “Enerji Verimliliğinde Cam” konulu bilgilendirme toplantısına katılımınız rica olunur.

Enerji Verimliliğinde Cam
Camda Emniyet Ve Güvenlik
Camda Gürültü Kontrolü
Dekoratif Camlar
Mobil Uygulamalar

Konuşmacılar: Sefa ERTEN, Nadir GAZİHAN, Mahmut KARAKAYA

TARİH: 11 ARALIK 2019
SAAT: 14:00
YER: ADNAN ÖZTAŞ TOPLANTI SALONU